Reference

Od roku 2003 poskytujeme komplexní právní služby pro firmy v České republice a na Slovensku.

Našimi klienty jsou podnikatelé OSVČ a e-shopy, malé a střední obchodní a výrobní firmy, ale i velké nadnárodní společnosti z oblasti zdravotnictví, strojírenství nebo retailu, včetně provozu obchodních center. Někteří jsou s námi už od roku 2003, s většinou spolupracujeme více než 10 let, ale věnujeme se také začínajícím podnikatelům a startupům.

 

Slawomir Slonski

Head of Legal CE

Marketing Investment Group

We operate in CEE for 30 years developing our footwear and clothing market retail chains Sizeer and 50 Style. In the Czech Republic and Slovakia we work with Vozáb & Co. since 2016 concerning all our corporations, leasing contracts, regulatory/compliance issues and labour law agenda. We appreciate most the professional service, business-oriented and effective approach and one stop complex legal solution for both Czech and Slovak markets which can be highly recommended. I regard Vozáb & Co. as one of the best among all the law firms in 14 CEE countries we operate in.

Jiří Protivínský, Ph.D.

Sales Director

Sysmex CZ

Jsme globální firma a dodáváme do nemocnic a laboratoří zařízení v oblasti hematologie, biochemie a life science. S právníky z Vozáb & Co. spolupracujeme už od roku 2011 a jsme opravdu spokojeni. Řeší vše, co potřebujeme v České republice i na Slovensku, zejména pak obchodní smlouvy, veřejné zakázky a soudní spory. Precizně nám nastavili smluvní dokumentaci se zákazníky dle specifických požadavků podnikání ve zdravotnictví. Jsou flexibilní, pečliví, a hlavně nabízejí praktická řešení.

Šárka Koníčková

Finance Manager

Ingka Centres Česká republika

S kanceláří Vozáb & Co. spolupracujeme od roku 2016 a jsme velmi spokojeni. Zabýváme se provozováním nákupních center a nejvíce spolupracujeme v oblasti leasingových smluv a vztahů s nájemníky, dále je to například nastavování interních systémů nebo oblast pracovně právních vztahů. Oceňujeme profesionalitu, odbornost, spolehlivost a také lidský přístup. Vždy obdržíme různé návrhy řešení a také doporučení, která alternativa je pro naši společnost nejvhodnější. Zároveň jsme vždy upozorněni na případná rizika. Služby advokátní kanceláře Vozáb & Co. můžeme vřele doporučit.

Vít Souček

CEO CZ/SK

INTERFLON

Advokátní kancelář Vozáb & Co. nám poskytuje právní služby od roku 2015 zejména v oblasti pracovního práva a veškerých smluv, které potřebujeme pro podnikání. Pomohli nám nastavit smluvní vztahy uvnitř firmy a taky s našimi obchodními zástupci v České republice i na Slovensku. Nejvíce oceňujeme schopnost chápat podstatu našeho podnikání. Jde o advokáty, kteří místo komplikací přinášejí do firmy efektivní řešení.

Reference - další právní služby

0
odborníků
0
let zkušeností
0
klienů
0
případů

Důvěřují nám

Přejít nahoru